Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
about
Hakkımızda 4

Nart Lift; Fiziksel ve ortopedik hareket kısıtlamaları olan bireyler için çözümler tasarlar ve gerçekleştirir. Erişim uzmanlarımız,kısıtlı hayatları kısa sürede değiştiren ve güvenilir çözümler üreten en iyi partnerdir.

Bizim Hikayemiz

Nart Lift, 2013 yılında Manisa’da Yavuz EREN tarafından; fiziksel hareketlilikte kısıtlılığa maruz kalan bireylere, birey ve yapıya uygun tasarımlar ile hareketlilik ve erişebilirlik çözümleri sunmak adına kuruldu. Bu şirket merdiven inip-çıkmakta zorlanan, bina veya oda içi erişimde sıkıntı yaşayan, tedavi veya sosyalleşme amaçlı havuza-denize erişimde zorluklarla karşılaşan kişilere ve onlara yardım eden bakıcılarına-yakınlarına çözümler üreterek bağımsızlık ve umut ışığı olma felsefesi ile faaliyet gösteriyor.2016 yılından beri başlattığı Ar-ge çalışmalarının hayata geçmesi ile üretime başlayan Nart Lift, bağımsız erişimi titizlikle yönetmektedir. Türkiye’nin ilk ve tek akülü Havuz -Plaj Liftlerinin üreticisi olan firma, hayatı kolaylaştıran bu çözümlerini, işinde profesyonel bir teknik ekip desteği ile hayata geçirmektedir.

Nart Lift; Manisa’daki üretim tesisinin yanı sıra 2018 yılının ikinci yarısında tüm ürünlerini sergileyeceği bir showroom ile İzmir Narlıdere ofisinde hizmet vermeye devam edecektir.

Nart Lift; MTO, KOSGEB,OAIB Orta Anadolu İhracatçılar Birliği ; Türkiye Sağlık Turizmi Derneği’nin resmi üyesi olup

CBÜ TEKNOKENT ile AR-GE ve Ürün Geliştirme Programı destek kapsamındadır.

Üretim Yaptığı Ürünler
Sabit Havuz -Deniz Erişim Lifti
Hareketli Havuz -Deniz Erişim Lifti
Engelli Plaj Sandalyesi

Çözüm Ortağınız
  • ThyssenKrup Asansörleri
    Koltuklu Merdiven Asansörü, Platform Merdiven Asansörü
  • RATE Dikey Asansörleri (Türkiye)
    Ev; Villa ve Kurumlar için Dikey Tip Asansör
Whatsapp
Yavuz Eren
Yavuz Eren
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Arayın