Blog

Anasayfa » Blog
Yerli üretim olan ve türkiyenin ilk ve tek şarj edilebilir havuz asansörü olan Nart Pool Lift özel işletmeler ve kamu kuruluşlarında kullanılmaya başlandı. Engelli asansörü konusunda uzman bir ekibe sahip olan Nart Lift olarak ürettiğimiz havuz asansörü...
Türkiye`de İLK ve TEK actuatörlü YERLİ ÜRETİM Havuz Asansörü Nart Pool Lift. Sağlık Turizmi Derneğinin desteklediği ürün 3-6 Mayısta Sağlık Turizmi Kongresinde yurtiçi ve yurtdışı sektör temsilcilerini ağırlayacak.
Karaburun`da montajını tamamladığımız koltuk tipi merdiven asansörü projesi manzarasıyla ön plana çıktı. Levant Outdoor modelini uyguladığımız düz merdivenlerde montajımız 2 saat sürdü. 
Avrupa’da 80 Milyar Avroluk Bir Pazar Bu gün dünyada 600 milyondan fazla insan fiziki ya da zihinsel bir engel ile yaşıyor. Dünyanın bu en büyük azınlığı, turizm endüstrisi için de  “özel bir pazar” anlamına geliyor....
PTT Bornova şubesi engelli asansörü projesinde NartLift Engelli ve Yaşlı Asansörlerini tercih etti. Platform asansörü sayesinde engellilerimiz erişim sorunu yaşamadan şubede işlemlerini gerçekleştirebilecekler. 
Whatsapp
Yavuz Eren
Yavuz Eren
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?