Havuz Asansörü Yerli Üretimde Fiyat Avantajı

Sizlere hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren, engelli asansörü kullanımında hayatı kolaylaştıracak birçok çözüm sunuyoruz. Merdiven asansörlerimiz kaliteli, uygun fiyat ve teknolojik yapısıyla hizmetinize sunuluyor. Profesyonel ekibimiz, kaliteli ekipmanımız ile engelli havuz asansörü içerisinde konforlu bir fizik terapi alabileceksiniz. Suyun iyileştirici gücünden yararlanarak, sağlığınıza kavuşmanız adına engelleri ortadan kaldırıyoruz.

Havuz Asansöründe Neden Biz?

Asansör sistemini engelli havuz asansörü modeline göre tasarladık ve tüm engelli vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına çözüm bulduk. Engelli, fizik tedaviye ihtiyaç duyan, yaşlı ya da kısmi olarak fiziki yeteneklerini kaybetmiş vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğu yeteneğe tekrar kavuşmasını sağlıyoruz. Tamamen yerli üretimlerimizle ülke ekonomisine katkı sağlarken, Türkiye Cumhuriyeti engelli vatandaşlarımıza hizmet vermenin onurunu yaşıyoruz. Dünya genelinde, tüm ekipmanlarımızı engelli asansörü vatandaşlara ulaştırma gayreti içerisindeyiz.

Sabit Havuz Asansörü Nedir?

Havuz asansörlerimiz sabit ve portatif engelli havuz asansörü olarak bulunmaktadır. Havuz asansörlerimizde tamamen güvenlik en üst seviyeye çıkmıştır. Havuz asansörlerimizin en büyük avantajı ise refakatçi ihtiyacına gerek duyulmuyor olmasıdır. Sabit aparatlarımız sayesinde iniş ve çıkışlarda kolaylık sağlıyoruz. Akü kullanımı ile istenildiği kadar kullanılabiliyor. Uzun süreli şarjı ile havuz asansörünü istediğiniz sürede kullanabilirsiniz.

nart pool lift 2 aaaa3
Havuz Asansörü Yerli Üretimde Fiyat Avantajı 3

Sabit Havuz Asansörü Teknik Bilgiler

Havuz asansörlerimizi iç ve dış havuz alanlarında kullanabiliyorsunuz. Havuz asansörlerimiz için 2 yıl garanti süresi olup içerisinde; kol aparatları, ayakların koyulabileceği alanlar, acil durum için el pompası gibi birçok önemli aparatlar bulunuyor.

Sabit Havuz Asansörü Kullanım Alanları

Sabit havuz asansöründe açık alanlarda, kaplıca, otel gibi alanlarda kullanıma uygun asansörler tasarlanmıştır. Engelli asansörleri daha çok yaşlı, obezite ya da kısıtlı hareket eden kişiler için ideal kullanıma sahiptir. Yanında refakatçi olmasına gerek olmadan havuz asansörü fiyatları imalat, montaj işlemleri yapılarak teslim edilir.

Portatif Havuz Asansörü Nedir?

Portatif havuz asansörlerimiz; fiziki hareketlerinde kısıtlama yaşayan, engelli, yaşlı ya da obezite hastalarında kullanılabilir. Havuza erişimin konforlu olarak sağlandığı portatif havuz sistemlerimizde kullanıcılar ve refakatçiler için ideal sistemlerdir. Yüksek güvenlik ile ürettiğimiz aparatlara sahip olan, ileri teknolojik cihazlarımız ile kolay kullanım yapılır. Sabit havuz sisteminden farkı ise portatif havuz asansörü fiyatları sisteminde daha fazla refakatçi ihtiyacı olmasıdır. Kumanda yardımıyla refakatçi desteği suya inebilir ve çıkabilirsiniz. Tekerlekli sandalye kullanan kişilere özel olarak bu modeli dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. 4 tekerlek üzerine yerleştirilmiş modelimiz havuza giriş ve çıkışlarda konfor sağlıyor. Dayanıklı ve uzun süreli aküsüyle uzun süreli kullanırsınız. Havuz keyfinden mahrum kalmayacağınız bir sistemdir.

whatsapp image 20180626 at 205503 1 8d17f
Havuz Asansörü Yerli Üretimde Fiyat Avantajı 4

Portatif Havuz Asansörü Teknik Bilgiler

Portatif havuz asansöründe kullanım gerektiren birçok alanda iç ve dış havuz için uygun kullanım sunuyoruz. Uzun süre dayanan akü, yerli üretimimizle imal ettiğimiz portatif asansörlerimiz için 2 yıl garanti süresi bulunuyor. Kol ve ayak aparatı, acil durum için el pompası, asansör havuz güvenlik tehlikesi oluşturacak hareketi engelleyen aparatlarımız sizlere sunduğumuz bazı asansör bilgileridir.

Portatif Havuz Asansörü Kullanım Alanları

Portatif havuz asansörü kullanım alanlarımız arasında kaplıcalar olmak üzere birçok su keyfi yapacağınız alanlar vardır. Kolay kullanımı ile dilediğiniz yerde havuz ve deniz keyfi yapabiliyorsunuz. Kumanda ile takip edilerek hareketlerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz bir refakatçi ile kolay kullanım sağlarsınız. En kolay kullanımı sağlayarak dilediğiniz gibi fizik hareketlerinizi yapabilirsiniz. Biz tedavininiz ve iyileşme süreciniz için suyun ne denli şifalı olduğunu biliyoruz. Bu nedenle ihtiyacınız olan su içerisinde hareketlerinizi yaparak, kendinizi daha iyi hissetmeniz adına elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Havuz Asansörü Avantajları

Havuz asansörünün kişiye katkısı oldukça büyüktür. Sadece engelli vatandaşlarımız değil hareketlerinden sağlığı dolayısıyla kısıtlama yaşayan tüm vatandaşlarımız için uygun kullanıma sahiptir.

Havuz asansörü;

  • Pratik kullanım sağlar
  • Havuzdan soyunma odasına kadar kullanılabilir
  • Havuz, deniz ya da kaplıcalar için idealdir
  • Kaliteli ve uzun süre dayanıklı engelli asansörü Aküye sahiptir
  • Havuz asansöründe kolay iniş ve çıkışlar olur

Havuz asansörlerinin tüm avantajları sağlık için önemlidir. Sağlıklı bir yaşam için havuz asansörü fiyatları ile kullanmanızı tavsiye ederiz. Havuz asansörlerimizin birçok alanda kullanılması sonucu tüm engelli vatandaşlarımız hiçbir alanda engel tanımayacak. Yaz kış suyun iyileştirici etkisinden yararlanarak, sevdikleriyle her yerde vakit geçirebilecekler. Havuz asansörlerimizin kaliteli ve sürekli geliştirilebilir olması için daha çok çalışıyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yavuz Eren
Yavuz Eren
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Arayın