Nart Lift Yaşlı ve Engelli Erişim Sistemleri Tercih Etmeniz İçin 5 Kriter

Yaşlı ve engelli erişim sistemlerimizin konforlu kullanıma uygun olması, kolay kurulumu ve güvenli yapısı tercihler arasındadır. Zamanla hastalık, kaza ya da yaşlılığa bağlı olarak gelişen kısıtlı hareket, kişinin normal fiziki özelliklere sahip sağlıklı insanlar gibi hareket edemeyerek, bazı kullanım alanlarından mahrum kalmasına neden olur. Böylesi durumlarda yaşam alanlarının özel sistemlerle donatılması gerekir. Engelli ve yaşlı erişim sistemlerimizi kullanarak bu sorunlara çözüm bulabileceksiniz. Yaşlı ve engelli asansörü sistemlerimizi tercih etmeniz için 5 kriter belirleyicidir.

Güvenli Merdiven Asansörü İle Tedbiri Elden Bırakmayın

Güvenli bir şekilde merdiven inip çıkmayı sağlayan merdiven asansörü kullanmak için çok nedeniniz olacak. En önemlisi çok katlı yapılarda ya da evlerde inip çıkmanın imkânsız olması, tüm engellerin önüne çekilen ekstra bir settir. Biz tüm setleri ortadan kaldırıyoruz ve güvenli merdiven yaşlı asansörü sistemlerimizi kullanıma sunuyoruz. Sistemlerimizi tercih etmenizdeki ilk kriter güvenliktir.

Güvenli merdiven asansörümüz;

 • Güvenli engelli asansörü
 • Taşıma kapasitesi yüksek
 • İleri teknoloji ile üretilmiş
 • Güç kaynakları alternatifi olan
 • Ek aparatlarla kolay kullanım sağlayan
 • Kolay kurulum ve montaj

Tüm bu özelliklere sahip olan merdiven yaşlı asansörü modellerimiz bulunduğu alana kolaylık sunuyor. Tüm sistemlerimizin genel olarak kullanımına önem veriyoruz. Kişiye özel taleplerinizde üretici olarak dilediğiniz ürünü tasarlıyoruz.

Kolay Kurulum Platform Asansörü İle Tekerlekli Sandalyeyle Kullanın

Platform asansörlerimiz ve diğer sistemlerimiz hasta, engelli, yaşlı ya da obezite hastalarına özel platform ile üretilmektedir. Platform asansörün taşınmasında önemli bir kullanım sağlar. Platform yaşlı asansörü modellerimiz tekerlekli sandalyenin taşınmasında da oldukça etkilidir. İç ve dış alanlarda kullanımı tercih edilir. Bizi tercih etmeniz için ikinci kriter kolay kurulumdur. Kısa sürede sizlere teslim ettiğimiz platform asansörlerimiz ile hızlı kurulum ve montaj yapıyoruz.

Kapalı Tip Dikey Asansör İle Güvenli İnip Çıkın

Firmamız ürünleri arasında yer alan kapalı ve güvenli olan merdiven asansörü için bizi tercih etmenizde önemli kriterler arasında yer alır. Tamamen güvenli olarak üst kata çıkmak ya da istenilen kata inmek için her alanda kullanılabilir. 2000 mm üzerinde olan alanlar için güvenliği yüksek tutuyoruz ve kapalı tip asansörlerimizi sizlere sunuyoruz. Çalışma sistemi makaslı hidrolik, hidrolik ve sonsuz vidalı olarak bilinir. Alana uygun olarak tasarladığımız tüm modelleri açık ya da kapalı olarak tasarlanır. Açık tip dikey asansörlerimizde 2000 mm yüksekliğe kadar olmalıdır.

Portatif ve Sabit Havuz Sistemleri İle Konforu Yaşayın

Engelli ve yaşlı bireylerin havuz, kaplıca, su terapisi ve rehabilitasyon amaçlı suya girmelerini engellemiyoruz. Tüm engeller ortadan hızla kalksın diye özel ayarlanabilir kollara sahip olan su erişimini destekleyen havuz asansörlerimizi sunuyoruz. Sizler için sabit ya da portatif engelli asansörü sistemlerimizle isterseniz soyunma odasına kadar tam kapasite erişim sağlıyoruz. Bunun yanı sıra birçok işletmede yaygınlaşması adına sürekli firmaları bilinçlendiriyoruz. Her alanda engelli ve yaşlılara yönelik kolaylıkların sağlanması adına uygun maliyetlerle havuz sistemlerimizi fiyat listemize ekliyoruz. İster portatif, ister sabit olarak kullanacağınız havuz sistemlerimizi ile dayanıklı akü ile verimli kullanım alanı haline getiriyoruz.

Denizde Engelli ve Yaşlı Sistemleri Kullanımı İle Denizin Keyfini Çıkarın

Günümüzde birçok engelli ve yaşlı için denize girmek imkânsız karşılanan bir durumdur. Bunun nedeni kum ve beach alanlarının hatta denizin kaldırma kuvvetinin tehlike oluşturmasından kaynaklanmaktadır. Artık deniz ürünlerimiz ile yazın denizin eşsiz faydasını yaşayacak, güneşin D vitamini etkisini hissederek iyileşme sürecinize katkı sağlayacaksınız.

Deniz ürünlerimiz;

 • Beach Star Plaj Sandalyesi
 • Yürüme Yolu
 • Engelli Plaj Yürüme Yolu

Plajda kumların üzerinde gitmek oldukça zordur. Bu nedenle yürüme yolları ve merdiven asansörü tasarlıyoruz ve denize erişiminiz için sizleri destekliyoruz. Deniz kıyısında suyun serinliğini hissedecek, denize en yakın mesafede gün batımını izleyeceksiniz. Engelleri kaldırmak adına bilinçli hareket eden birçok plaj işletmesiyle daha fazla hayata geçirdiğimiz deniz ürünlerimiz her geçen gün tercih edilmektedir. Bu yönüyle dayanıklı ve oldukça sağlam bir kullanım sizleri bekliyor. En yeni tasarımlarımız, ürünlerimiz ile farklı alanlar için de sistemler üretmeye devam ediyoruz. Bizi tercih etmeniz için daha çok sebebiniz olacak.

Ziyaretçi Yorumları (2)
 1. Yaşar Bozkurt dedi ki:

  Yaşlı asansörü fiyatlarını öğrenmek istiyorum

  1. nartlift dedi ki:

   Asansör fiyatlarımıza asansör fiyatları sayfasından ulaşabilirsiniz ya da 0236 231 77 11 telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Whatsapp
Yavuz Eren
Yavuz Eren
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Arayın