Villanıza Göre Doğru Asansör Seçimi Nasıl Olmalı?

Müstakil eviniz için birbirinden farklı dekorasyon yaptırdınız. Evinizin her detayını özenle belirlerken işi profesyonellere bıraktınız. Unuttuğunuz ise evinizi paylaştığınız ve sevdiğiniz aileniz arasında engelli bir birey olduğudur. Evinizde yaşlı ya da engelli olması, yaşam alanını dizayn ederken bazı detayları düşünmeniz gerektiğini gösterir. 2 katlı, 3 katlı, 4 katlı ya da çok katlı yapılarda olmazsa olmaz denilecek en önemli sistem villa merdiven asansörü sistemidir. Bu sistemin açık ya da kapalı olması ise yüksekliğe bağlıdır.

Asansör Sistemini Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Villa ya da diğer yapılarda asansör seçimine dikkat ederken elbette bazı detaylar önemlidir. Ev için ürettiğimiz asansör sistemlerimiz bireysel olurken, genel binalara göre tasarladığımız asansör sistemlerimiz daha farklıdır. Bunun nedeni villanızda kullanacak kişinin kendisine özel olması gerekliliğidir. Binalarda kullandığımız genel asansörlere yaşlı, bedensel engelli, görme engelli, hasta insanlar binebilirken villa için tasarladığımız villa merdiven asansörü kullanacak olan bireyin vücut sistemiyle alakalıdır.

Açık Asansör Sistemleri

Engelli vatandaşlarımızın erişimini kolaylaştırmak adına ürettiğimiz açık engelli asansörü fiyatları modellerimizde 2000 mm yükseklikten sonra kapalı tip kullanmaya özen gösteriyoruz. Engelli ya da yaşlı vatandaşlarımızın kullanacağı birçok özellikte açık asansör modelimiz bulunuyor. Ek destek aparatları tamamen kişinin ihtiyacı olacak şekilde tasarlanmıştır. Bedensel engeli ileri boyutta olan kişiler için kullanılması talep edilen asansör sistemlerimizde tam kapsamlı destek ekipmanları kullanılmalıdır. Bu yönüyle fiyat farkı olup, tüm sistemlerimiz için fiyat politikamız oldukça uygun fiyatlardan oluşmaktadır. Engelli ve yaşlı vatandaşlarımız için zaruri olan bu sistemlere ulaşımı zorlaştırmadan, daha fazla alana kurulum yapmak adına maliyetleri düşürüyoruz.

Kapalı Asansör Sistemleri

2000 mm’den daha yükseklikte olan yapılar için ideal olan kapalı engelli asansörü fiyatları sistemlerimiz, bina projesine uygun olarak kurulmaktadır. Tamamen kapalı ve güvenli yapısıyla engelli ya da yaşlı merdiven asansörü vatandaşların tekerlekli sandalye ile rahatlıkla inip çıkması sağlanır. Engelli bireylerin kendi evlerinde rahat edemiyor olması, tek yaşam alanından da soyutlanmasına neden olabilir. Sosyal çevreden koparak kişinin engeli dışında psikolojisinin de bozulması kaçınılmaz bir durum olur.

Villa Asansörleri Güvenli Mi?

Çok katlı villa merdiven asansörü hakkında akıllarda kalan en büyük soru işareti güvenli olup olmadığıdır. Özellikle kaza sonucu engeli kalan birçok birey, yeni bir kazadan korkmaktadır. Bunun nedeni yaşama sevincini içinde barındıran engelli vatandaşlarımızın bulundukları durumdan daha kötü bir sorunla karşılaşma düşüncesidir. Tüm üretimlerimizde dünya genelinde kullanılan ileri teknoloji ile üretim yapıyoruz. Kullandığımız her malzeme ve ekipman yerli üretimimiz olup, yüksek kaliteyi uygun fiyata ayağınıza getiriyoruz. Zorunlu ve temel ihtiyaç halinde olan engelli sistemlerini almak için fiyat engeline takılmıyorsunuz. Profesyonel ekipmanımız ve sizlere her zaman çözüm üreten deneyimli ekibimiz ile kısa sürede konforlu bir yaşam alanı hazırlıyoruz.

Villa Asansör Destek Aparatları Nelerdir?

Villa gibi çok katlı alanlarda uyguladığımız sistemler arasında birçok engelli sistemleri bulunuyor. Dilerseniz yaşam alanınızın her noktasına uygulayacağımız sistemlerle dışarıya çıkana kadar sizlere destek verebiliriz. Üstelik destek aparatlarından dilediğiniz ek talepleri tercih edebilirsiniz.

Villa asansör sistemleri;

Villa asansör sistemlerimizi kullanırken her zaman sizlere destek oluyoruz. Havuzunuzu, bahçenizi, evin tüm katlarını ve odalarını kullanabileceksiniz. Yaşam alanınızı doyasıya gezerek her karesine rahatlıkla ulaşmak için sistemlerimizi incelemenizi ve önerilerimize kulak vermenizi tavsiye ederiz. İthal yaşlı merdiven asansörü sistemleri gibi sorun yaşamayacağınız, yüksek bütçeler harcamak zorunda kalmayacağınız yüksek kaliteli, uygun fiyata çözüm önerileri sunuyoruz.

Villada Neden Asansöre İhtiyaç Duyulur?

Villa yapılarında yürüme yolları, havuz yaşlı merdiven asansörü sistemleri, merdiven sistemlerine ihtiyaç duyulur. Villa yapıları yüksek mt² ölçülerine sahip olan sistemlerdir. Bu alanlarda kullanılacak olan merdivenler ise sağlıklı bireyler için sorun olmazken, engelli ya da yaşlı bireyler için tam bir engeldir. Asansör kullanmak için engelli olmaya gerek yok. Riskli gebelik yaşayan kadınlar, yaşlılar, engelliler ya da obezite bireyler için merdiven çıkmanın zorluğu tahmin edilemez. Bu sorunlardan dolayı da odasından çıkmayan ve penceresinden bakan milyonlarca hareketi kısıtlı birey vardır. Villada asansör sistemlerimizi kurduğumuz her alanda her bireyin özgürce hareket etmesini sağlıyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yavuz Eren
Yavuz Eren
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Arayın