Koltuk Tipi Merdiven Asansörü Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Merdiven, engelli yaşamında kuşkusuz en fazla engel teşkil eden bir mimari yapıdır. Mimari yapılarda ise hesap edilmeyen ve göz ardı edilen bazı sistemler bulunur. Çok katlı yapılarda yaşlı, hasta ya da engelli asansörü bireylerin hareketini kısıtlayan ve yaşam alanında rahat etmelerini sağlayan birbirinden farklı modellerimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Unutulan ya da maliyetli olduğu için yapılmaktan kaçınılan tüm yaşlı merdiven asansörü fiyatları sizin için istediğiniz zaman tasarlıyoruz. Merdiven asansörlerimizin yapı inşası ile olması zorunlu değildir. İhtiyaç duyduğunuz alanlarda istediğiniz tasarım ile asansörlerimizi üretiyoruz.

Koltuk Tipi Merdiven Asansör Sistemlerimizin Özellikleri

Koltuk tipi engelli asansörü sistemlerimizin özellikleri arasında yer alan konfor ve güvenlik önceliklerimizi oluşturuyor. Açık olarak kullanılan bir asansör sisteminde yükseklik, taşıma kapasitesi ve güvenlik aparatları oldukça önemlidir. Merdiven asansörü için açık kullanım tercih etmeniz halinde ne denli güvenli olduğunu göz önünde bulundurmalısınız. Aksi halde kalitesiz yaşlı merdiven asansörü fiyatları sistemleri nedeni ile sorunlarla karşılaşmanız mümkün olabilir. Engelli, yaşlı ya da hasta bireylerin diledikleri alanda kullanabilmeleri için açık ve kapalı asansör sistemleri üretiyoruz.

Koltuk Sistemleri Özellikleri

Koltuk sisteminde kullandığınız merdiven asansörlerimiz sert ve ek aparatlardan oluşuyor. Bu aparatlar engel durumuna göre üretmiş olduğumuz destek ekipmanlarıdır. Yedek malzemeler ile tam güvenli olarak yolunuza devam edebilir, dilediğiniz yüksekliğe ulaşarak evinizin içerisinde rahatlıkla hareket edebilirsiniz. Koltuk sistemlerimizde kullanılan özellikler arasında aparatların önemi büyüktür.

Bu aparatlarımız ile kısa sürede güvenle merdivenden inip çıkabileceksiniz. Belirli yükseklik için ideal olan sistemimizde kapalı asansör korkusu olan engelli asansörü ve yaşlı bireylerimiz için daha güvenli bir kullanım sağlar. Baş aparatı ile özellikle boyun ve baş bölgesinde sorun yaşayan bireylerin kullanımında rahatsızlık vermez. Bazı engeller bel kısmında oluşur. Bu durumda sabitlenmeyen bel bölgesi tehlikeli hareketlerin oluşması halinde güvenliği ortadan kaldırır. Hayati tehlikenin oluşmasını önlemek adına tüm aparatlarımız yüksek güvenliğe sahiptir.

Koltuk Tipi Merdiven Asansör Sisteminde Neden Biz?

Açık ve kapalı alanlarda, kot farkı olan yerlerde, bahçelerde, ev ve binalarda kullanılması için geliştirdiğimiz raylı sistem ile tüm alanlarda hâkimiyet kurabileceksiniz. Milyonlarca koltuklu engelli asansörü ve yaşlı vatandaşımızın evden çıkamamasındaki en büyük sebep, uygun alanların olmamasından kaynaklanır. Koltuk tipi merdiven asansörlerinde özellikle dikkat edilmesi gereken güvenliktir. Biz, güvenliği kaliteli malzemelerimiz, profesyonel montaj ekibimiz ve teknolojik üretilen ekipmanlarımız sayesinde sağlıyoruz. Her alanda kullanılacak yeni tasarımlarla tüm engel sınırlarını tek tek genişleterek ortadan kaldırıyoruz. Oturup beklemek yerine çözüm üretmeyi toplumsal bir bilinç kabul ediyoruz.

Koltuk Tipi Merdiven Asansör Sipariş

Koltuk tipi platform asansör kullanımı için bizlere ulaşabilirsiniz. Kullanım alanlarına göre öncelikle tespit yapıyoruz ve öneri sunuyoruz. Sizlere uygun olması halinde üretim alanımıza geçerek hemen üretiyoruz. Hızlı montaj ve kurulum ile sorunsuz kullanım için test edip onaylıyoruz. Bazı merdiven asansörlerinde yaşadığınız sorunları unutun. Tamamen yerli üretim olarak sunduğumuz asansör sistemlerimiz için garanti veriyoruz. Kalitemize, ekibimize ve ekipmanımıza güvenerek yola devam ediyoruz. Koltuk tipi, deniz, havuz, dikey ya da yaşlı merdiven asansörü fiyatları modellerimizle kolay kullanım sağlıyoruz. Kumanda ile kontrollü portatif sistemlerimizi birçok alanda kullanabiliyorsunuz. Gittiğiniz her yerde çözüm bulabileceğiniz, keyifle alışveriş yapabileceğiniz bilinçli engelli erişim alanları düzenliyoruz.

Koltuk Tipi Merdiven Asansör Fiyatları

Merdiven asansör fiyatlarımızın kullanım alanı, yüksekliği, ek aparatları ve ebatları fiyatlarımızı belirlememizde önemli etkenler arasındadır. Koltuk tipi merdiven asansörlerimizde tercih ettiğimiz birçok malzeme en kaliteli sistemlerin ortaya çıkmasını sağlıyor. Koltuk tipi modellerimizin sunduğu konfor ve rahatlık diğer sistemlerimizde de bulunuyor. Koltuk tipi destek aparatlarımızın tam olarak kişiyi koltuğa sabitlemesi ve tehlikeli hareketlerin oluşmasının önüne geçmesi ile güvenli bir şekilde inip çıkılabilir. Yaşlıların ev merdivenlerini inip çıkması zor olabiliyor. Müstakil villa ya da tripleks, fourlex gibi çok katlı yapılarda koltuklu engelli asansörü ve yaşlılar için koltuk tipi asansör kullanımı önem arz ediyor. Bu şekilde sorunsuz olarak evin alanlarında vakit geçirebiliyor, yaşam kalitesini artırarak kişiye pozitif bir gün yaşatıyor.

Ziyaretçi Yorumları (2)
  1. Behice guler dedi ki:

    Ben adigeyim annem yaşlı Ankara’da oturuyorum apt.imiz asansorsuz girişle beraber 4 katlı bina bir katta ev içi terasa çıkmak için bu durumda olanlara ne önerirsiniz fiyatlar nasıldır

    1. nartlift dedi ki:

      Koltuklu merdiven asansör fiyatlarımıza merdiven asansör fiyatları sayfasından ulaşabilirsiniz.

Whatsapp
Yavuz Eren
Yavuz Eren
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Arayın