Engelli Asansör Sitemlerinde Devlet Desteği Var Mı?

Engelli vatandaşlarımızın almış olduğu bazı Devlet destekleri vardır. Hayatını kolaylaştırmak adına devletin engelli asansörü vatandaşlarımıza sunduğu bu imkân ile engelli vatandaşlar için önemli olan sistemlerden ve araçlardan yararlanılabiliyor. Engelli merdiven asansörü fiyatları ya da merdiven sistemlerinde destek veriliyor mu sorusuna cevap vereceğiz. Devlet tarafından verilen bazı destekler vardır. Bu destekler arasında KDV’den muafiyet söz konusudur. Merdiven asansör sistemlerimizde devlet desteği KDV muafiyeti şeklinde vardır.

Engelli Asansör Sistemleri Kullanım Alanları

Engelli asansörlerini bazı alanlarda görebilirsiniz. Bu engelli vatandaşlarımız için yeterli sayıda değildir. Biz kaliteyi yükselterek, maliyeti aşağı çekmeyi başardık. Artık tüm açık ve kapalı alanlarda sizlere engelli asansörü desteği sunarak yaşam alanınızı genişlettik. Engellilik, her vatandaşın yaşaması muhtemel bazı kazalardan kaynaklı olarak doğabilir. Sonradan oluşan engellilik halinde sorunlar yaşamanız muhtemel olup, rahat hareket edebilmeniz için daha fazla merdiven asansörü fiyatları sistemine ihtiyaç duyarsınız.

Engelli Asansör Sisteminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Engelli asansör sistemleri düşündüğünüzde dikkat etmeniz gereke bazı detaylar vardır. Öncelikle asansörün açık alanda mı kapalı alanda mı kullanılacağına dikkat etmelisiniz. Buna en uygun şekilde asansörlerinizin hangi alanda olacağı, kaç katlı bir yapıda kullanılacağı gibi bazı detaylara önem vermelisiniz. Biz yerli üretimimizle sizlere en uygun fiyata asansör sistemi sunuyoruz. Bu şekilde asansör sistemlerimizi en kaliteli malzeme ile üretirken size fiyat olarak yansıtmıyoruz.

Engelli Asansör Siparişi Nasıl Verilir?

Engelli asansörlerimizden sipariş etmek istediğinizde öncelikle bizlere ulaşmanız gerekiyor. Profesyonel ve alanında uzman ekibimizin keşif için alana gelmesi ile gerekli proje, ölçü ve engelli asansörü fiyatları belirleniyor. Engelli asansör sistemlerimizin belirlenmesi ile en kaliteli uygulama için üretime başlıyoruz. Yerli üretimimiz olan tüm ürünlerimiz kaliteli ve en uygun tasarıma sahip ürünlerdir. Engelli asansörlerimizi farklı mekanizmalarda tercih edebilirsiniz.

Engelli Merdiven Asansörleri Montaj ve Kurulum

Engelli merdiven asansörlerimizi sipariş etmeniz halinde hem devlet desteğinden yararlanarak KDV’den muaf oluyorsunuz hem de özel fiyatlarımızdan yararlanıyorsunuz. Engelli merdiven modellerimizde tüm montaj işlemlerini üstleniyoruz. Merdiven asansör kurulumunu profesyonel olarak yapıyoruz ve her alanda tüm vatandaşlarımızın rahat hareket etmesine katkı sağlıyoruz.

Engelli Merdiven Asansörlerimizin Hayata Katkısı

Yaşam kalitenizin yükselmesi için her koşulda istediğiniz gibi özgürce hareket etmeniz gerekir. Bu şekilde engelli merdivenlerini kullanabilir ve her anlamda daha fazla faaliyet içerisinde olabilirsiniz. İthal engelli asansörü nedeniyle hayatınızı yüksek fiyatlara kolaylaştırmak zorunda değilsiniz. Sizin için durmadan üretiyoruz ve fiyatları en makul seviyede tutarak yarar sağlıyoruz. Engelli merdiven asansörlerimizde kullanımı destekleyecek aparatlar ve güvenlik malzemeleri kullanıyoruz. Güvenli iniş çıkış için sizleri koruyoruz. Sadece engelli değil, yaşlı ve daha kısıtlı harekete sahip kişilerin de kullanımına uygundur.

Engelli Merdiven Asansörünü Kimler Kullanabilir?

Engelli merdiven asansör ve diğer asansör sistemlerimizi fiziki olarak kısıtlı hareket eden, her yaştan ve cinsiyetten kişi kullanabilir. Taşıma kapasitesi, güvenlik malzemeleri ve aparatlar ile en kaliteli engelli asansörü fiyatları kullanabilirsiniz.

Engelli merdiven asansörü;

 • Yaşlılar için engelli asansörü fiyatları
 • Engelli çocuklar
 • Engeli yetişkinler
 • Obezite hastaları
 • Riskli gebelik yaşayanlar

Daha birçok kişi tarafından kullanılabilir. Riskli gebelik yaşayan bazı hamile kadınların da asansör sistemlerimizi kullanmak istemesi gayet doğaldır. Bunun nedeni, çok fazla hareket etmemesi gereken kısıtlı grup içerisinde olmasıdır. Engelli asansör sistemlerimizi kullanırken yaşlılar büyük kolaylık yaşarlar. Hayatın en fazla konfora ihtiyaç duyulduğu dönem kuşkusuz yaşlılık dönemidir. Hareketin kısıtlandığı, sınırlı hareket edilen bir dönem olması bazı araçları gerekli hale getirir.

Engelli Merdiven Asansörünün Obezite Hastalarına Katkısı Nedir?

Engelli merdiven modellerimizi kullanan kişiler arasında günümüzün sorunları arasında yer alan obezite hastalığı yaşayan kişiler vardır. Obezite hastalığında yaşanan en büyük sorun kuşkusuz hareket kısıtlaması yaşanmasıdır. Yüksek katlara çıkmak için merdiven çıkmak obezite hastaları için imkânsız denilebilir. Aynı zamanda tekerlekli sandalye kullanan obezite hastalarımızın daha büyük sorunlar yaşaması muhtemeldir. Engelli merdiven asansörlerimiz obezite gibi daha birçok hastalık nedeniyle sosyal yaşamı kısıtlanan kişilere kolaylık sağlıyor. Yerli üretime katkı sunarak üretmiş olduğumuz ürünlerimizle sizlerin de bütçesine merdiven asansörü fiyatları ile katkı sağlıyoruz. Dilediğiniz alanda açık ya da kapalı, kat sayısı fark etmeden yardımcı oluyoruz.

Ziyaretçi Yorumları (2)
 1. erdal dedi ki:

  Fiyat ogrenebilirmiyim

  1. nartlift dedi ki:

   Asansör fiyatlarımıza merdiven asansör fiyatları sayfasından ulaşabilirsiniz.

Whatsapp
Yavuz Eren
Yavuz Eren
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Arayın