Kolay Kullanışlı Engelli Asansör Modelleri

Engelli asansörlerimiz dişli ya da halatlı olarak ray sistemi ile çalışan kullanışlı asansör çeşitlerimiz arasındadır. Merdiven ile çıkmak yerine engelli asansörü sistemimizle kısa sürede yukarı ya da aşağı katlara geçiş yapılır. Açılan ve kapanan platform yardımıyla dayanıklı akü sistemiyle çalışmaktadır. Bazı modellerimiz ise elektrik ile çalışır. Asansör refakatçi yardımıyla da kontrol edilen kullanışlı sistemlerdir. Asansör modellerimiz farklı olup, modele göre farklı mekanizmalara sahiptir.

Kolay Kullanışlı Engelli Asansör Modelleri Hakkında

Engelli asansörlerimizin kullanım amacı hareketlerinde zorlanan, hasta, yaşlı ya da engelli kişilerin kolaylıkla istedikleri kata çıkmalarını sağlamaktır. Ev ve bazı yapılarda birden fazla kat bulunur. İnip çıkmak ise hareket etmekte zorlanan kişiler için en zor olan yaşam biçimidir. Biz, tüm zorlukları önünüzden kaldırıyoruz ve dilediğiniz gibi evinizde dolaşmanızı sağlıyoruz. Asansör sisteminin muhakkak kaliteli malzemeden yapılmış olması şarttır.

Aksi halde yüksek bütçelerle daha fazla masraf yapmak zorunda kalabilirsiniz. Kolay kullanışlı asansörlerimizin yanı sıra asansör teknik özelliklerimizde kolay kullanım sağlıyor. Tekerlekli sandalye ile kolaylıkla kullanabileceğiniz bir asansör modeli sunuyoruz. Görme engelli olan vatandaşlarımızın da yürümekte zorlandığı ve merdiven asansörü olmadan çıkarken sakatlanma riski vardır. Bu nedenle asansör birçok vatandaşımızın sakatlanmasının ve kazaların önüne geçer.

Kullanışlı Engelli Asansörlerinde Neden Biz?

Sizlere engelli sistemleri konusunda destek veriyoruz. Milyonlarca engelli vatandaşımızın rahat bir yaşam sürmesi adına bazı eşyaların onlara göre üretilmesi gerekir. Engelli asansörlerimizi iç ya da dış alanda kolay kurulum ile kullanabilirsiniz. Binalarda olması gereken engelli asansörü günümüzde çok nadir binalarda bulunuyor. Bu ise engelli vatandaşlarımızın sosyal hayattan tamamen kopmasına ve evden çıkmamasına neden olur. Yaşam kalitesinin düştüğü, engelli vatandaşlarımızın psikolojik olarak bu durumdan etkilenmesi oldukça sorun olmaktadır. Bu sorunları ortadan kaldırmak adına yerli üretim kapasitemizi geliştiriyoruz.

Engelli Asansör Çeşitlerimiz

Portatif tekerlekli sandalye engelli platformu olan asansörlerimiz, esnek çözüm sunuyor. Kompakt tip asansörümüzde nakliye, saklama ve alandan tasarruf sağlanır. Bu modellerimiz okul, AVM, tiyatro ya da kamu binasında bulunan kot farkı olan yerlerde, sahne ve asma kat alanlar için en iyi çözümdür. Uygun fiyatlara sizlere çözüm sunuyoruz.

Kolay Kullanışlı Engelli Asansörlerimizin Özellikleri

Kolay, kullanışlı engelli asansörü sizlere kolaylık sağladığı birçok özelliği bulunuyor. Sizlere hizmet verdiğimiz günden itibaren teknik özelliklerini, ileri teknolojiden yararlanarak daha fazla geliştiriyoruz.

Özellikleri;

  • Uygun ve kolay merdiven asansörü kullanım
  • Çok yönlü kullanım
  • Kolay ve pratik kurulum
  • Kompakt engelli platformu
  • Akü ya da elektrik ile çalışır

Engelli asansörlerimizin kolay kurulumu sayesinde hızlı teslimat yapıyoruz. Montaj ve kolay kurulum ile yapmış olduğumuz birçok işlem kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.

Engelli Asansörlerinin Kolay ve Kullanışlı Olmasının Önemi

Engelli asansörlerimizde kullanışlı tasarım önemli özellikler arasındadır. Kalitesiz malzemeden üretilmiş ya da dayanıksız akü nedeni ile verimli bir kullanıma hizmet etmeyen birçok asansör vardır. Akü kullanımı uzun süreli dayanıklı olması, engelli vatandaşlarımız tarafından sıklıkla kullanılmasında etkili olur. Asansörlerimizin tüm mekanizmaları vücutta bulunan engelli platformu uygun tasarlanmıştır. Güvenlik ön planda olup, kazaların önüne geçmek adına tüm önlemler alınmıştır.

Kolay ve Kullanışlı Engelli Asansörlerinin Merdivene Montajı Nasıl Olur?

Engelli asansörlerimizin montajını profesyonel ekibimiz ile biz yapıyoruz. Üretimlerimizde kullandığımız malzemelerin kalitesi ve ekipmanlarımızın teknolojiye uyumlu olması, montaj sonrası bazı testlerimizi yapmamızı kolaylaştırmaktadır. Montajını yaparak tüm testleri yapıyor ve size teslim ediyoruz. Kolay kullanışlı ve portatif yapıda olan tüm engelli sistemlerimizi en uygun fiyata sunarak, her alanda kullanılmasını sağlıyoruz.

Engelli Asansör Fiyatları Neye Göre Değişmektedir?

Engelli asansör fiyatlarımız, asansör modellerimize, mekanizmasına, akü ya da elektrik ile çalışmasına bağlı olarak değişmektedir. Aynı zamanda fiyatlarımızı belirlerken kaç katlı bir yere yapılacağı, fiyatlarımızı belirleyen faktörlerdir. Engelli asansörlerimiz için öncelikle yer keşfi yapıyoruz. En uygun ölçüde ve kullanımda asansör modellerimizi alana uygun üretiyoruz. Bu şekilde ürettiğimiz tüm asansörlerimizin montajını yaparak anahtar teslim yapıyoruz. Ev ya da diğer yapılarda dar alanlara dahi çözüm önerileri sunuyoruz. Köşe geçişleri, dar merdiven alanları ve asansör konulması gereken noktaları değerlendiriyoruz. Raylı sistemlerimizi gerektiğinde tavandan kullanarak merdiven asansörü geçiş alanlarını genişleterek, engelli vatandaşlarımızın yukarıya çıkmalarına destek oluyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yavuz Eren
Yavuz Eren
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Arayın